Mimmi - bymimmi@gmail.com

Mimmi - bymimmi@gmail.com

UNDERBART

musikPosted by Mimmi Wed, October 06, 2010 17:06:23
Asså varför älskar jag How I met your mother så mycket? Här är svaret.. Hahaha, har fan aldrig skrattat såhär mycket på läänge. LOOOOOVE THIS!!!

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post1123

LIKE

musikPosted by Mimmi Sun, September 05, 2010 14:32:11


  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post1097

LOVE THE WAY YOU LIE

musikPosted by Mimmi Thu, August 19, 2010 14:38:31
Det går inte att göra annat en att älska henne asså.. underbart..

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post1080

LOVEKILLER

musikPosted by Mimmi Fri, July 16, 2010 16:49:04

Snuskigt bra.

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post1062

GAGA FRIENDS

musikPosted by Mimmi Thu, June 03, 2010 22:37:28

Just det ja..! Innan jag tackar för dagen vill jag visa mina normala vänner. Dröm sött... mohahahah..

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post1018

DU GÖR MIN DAG

musikPosted by Mimmi Wed, May 05, 2010 19:22:17
Awsome song.

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post964

CHRISTINA AGUILERA

musikPosted by Mimmi Sun, May 02, 2010 13:43:51
is awsome!

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post955

rihanna ft. will.i.am

musikPosted by Mimmi Sun, April 18, 2010 14:01:44

jag ska bara städa rummet. sen kan jag göra något åt mitt liv. ses.

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post923

Listen and See

musikPosted by Mimmi Tue, April 13, 2010 21:29:09


  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post914

extra konserten

musikPosted by Mimmi Wed, March 17, 2010 16:00:42
vill bara meddela er att jag ska på lady gaga den 8 maj!!!!!!

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post837

det kallas underbar

musikPosted by Mimmi Wed, March 10, 2010 19:57:57



  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post820

just nu. don't ask vad we doing. -min eneglska ;)

musikPosted by Mimmi Wed, March 03, 2010 21:34:12

sex-bomb, sex-bomb your my james bond.

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post799

hon är höjer ribban regält

musikPosted by Mimmi Sat, February 27, 2010 20:24:40




  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post788

WE ARE THE WORLD -TOR HAITI

musikPosted by Mimmi Tue, February 16, 2010 18:35:14



Dethär är väl typisk ''Mimmi Musik'' men allvarligt. Dethär är musik. Och Jennifer Huston är undebar. Miley Cyrus är riktigt bra här!

börjar efter 1:00

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post757

i'm in love :$

musikPosted by Mimmi Fri, February 12, 2010 17:15:55

okej, dethär är en av dom finaste låtarna ever! så varför finns den då inte på spotify?!

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post743

love it

musikPosted by Mimmi Sun, February 07, 2010 13:06:45


  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post722

sofity

musikPosted by Mimmi Mon, February 01, 2010 15:32:54

<3

Nu, läxor

  • Comments(0)//mimmiblogg.dobergirl.se/#post692
Next »